• برای ارسال پست در انجمن شما باید ثبت نام کنید. پس از آن میتوانید در انجمن مورد علاقه خود با دیگر کاربران گفتگو کنید

اطلاعیه

اطلاعیه Module
Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ادرس سرور های خارجی بازی

Page Title Module
انتقال حذف Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ادرس سرور های خارجی بازی

سلام این تاپیک رو برای این زدم تا مدیران محترم ادرس سرور های خارجی بازی رو قرار بدن .
    چون چنند روزه خیلی دنبالشونم ولی پیداشون نمیکنم .

برای بازی جنگ جهانی اول پیدا کردم که اون جا میتونید به زبان های دیگش رو هم میتونید بیاورید supremacy1914.com
    ولی ادرس بازی های دیگه اش رو مثل جنگ های دره ای و ..... که یک مجموعه میشود پیدا نکردم اگه به زودی پیدا کردم اون ها رو هم میگذارم (:

نظر

من تو ھمشون بازى کردم ولى ھىچ کدوم حال نمىدن

نظر

ممنون از توضیحات شما
        دامنه ای با پسوند xyz.
        امروز در حال وبگردی در دنیای زیبای اینترنت بودم با سایت هایی مواجه شدم که دامنه آنها با پسوند .xyz بود. به این فکر افتادم که مقاله با این عنوان برای کاربران بنویسم. در طراحی سایت اسپیناس در مورد این موضوع باهم صحبت می کنیم که طراحی سایتی با دامنه ای با پسوند xyz. را می توانیم در اسپیناس وب برای شما انجام دهیم.

دامنه ای با پسوند xyz.
        پسوندی که برای دامنه ها در بسیاری از جستجوی های گوگل با آن برخورد می کنید پسوند .xyz است . یکی از پسوندهای است از سال ۲۰۱۴ برای ثبت عمومی آزاد شده است که بسیاری از دامنه های آن باز و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است اما برخی از دامنه های آن با قیمتی قابل خریداری است. می توانید طراحی سایت با این دامنه داشته باشید.

این پسوند مخفف کلمه خاصی نیست اسپیناس وب و تنها ایده ای این پسوند استفاده از سه حرف انتهایی الفبای لاتین است.
        .
        ویرایش توسط espinasads105 : http://forum.gamgos.net/member/86743-espinasads105 در ساعت 28-02-2018, 00:45

نظر