• برای ارسال پست در انجمن شما باید ثبت نام کنید. پس از آن میتوانید در انجمن مورد علاقه خود با دیگر کاربران گفتگو کنید

اطلاعیه

اطلاعیه Module
Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اسپیکر بلوتوث JBL Flip 4

Page Title Module
انتقال حذف Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • اسپیکر بلوتوث JBL Flip 4

  اسپیکر بلوتوث JBL Flip 4

  JBL Flip 4 با طراحی زیبا و کیفیت صدا بسیار خوب که توان خروجی آن 16 وات و فرکانس پاسخگویی در آن بازهی 70 هرتز تا 20 کیلوهرتز است.
  اسپیکر بلوتوث JBL Flip 4 مجهز به میکروفن داخلی که می توان به تماسهای دریافتی تلفنهمراه پاسخ داد. اسپیکر جی بی ال در برابر نفوذ مایعات مقاوم است و به راحتی میتوان آنرا زیر آب برد بدون آنکه نگران آسیب دیدن باشید. باتری این محصول می تواند 12 ساعت به طور مداوم موزیک پخش کند. برای هر بار شارژ کامل به به 3.5 ساعت زمان نیاز است.  JBL Flip 4 قابل حمل و ضد ضربه است

  اسپیکر بلوتوث JBL Flip 4 با وزن 515 گرم و ابعاد 68×175×70 میلی متر در دسته اسپیکر قابل حمل قرار میگیرد. اسپیکر فوق در برابر ضربه مقاوم است که علاوه بر ابعاد مناسب آن این ویژگی نیز باعث میشود برای حمل آن دغدغهای نداشته باشد و به راحتی آن را با خود حمل کنید.

  مقاوم در برابر آب JBL Flip 4

  اسپیکر جی بی ال JBL Flip 4 دارای استاندارد IPX7 است. این استاندارد مقاومت آن را در برابر آب را تایید میکند. میتوانید به راحتی آن را در آب غوطهکنید و در استخر از آن استفاده کنید.  میکروفون داخلی

  با داشتن میکروفون داخلی امکان پاسخگویی به تماس از طریق این اسپیکر امکان پذیر است. همچنین این امکان باعث اضافه شدن قابلیت دستور از طریق siri و Google Now نیز شده است.
  علاوه بر بلوتوث از طریق کابل AUX نیز میتوانید دستگاه های مختلف را به آن متصل کنید.
  اگر به دنبال اسپیکر اصلی با قیمت مناسب و در عین حال امکانات خوب هستید اسپیکر JBL Flip 4 گزینه بسیار مناسب است. ضد آب بودن Flip 4 از ویژگی ها خوب آن است که نمیتوان از آن چشم پوشید. اکثر اسپیکر های ضد آب فقط در برابر ریختن آب روی آن مقاوم هستند اما این اسپیکر در برابر غوطه ور شدن در آب نیز مقاوم است.

  برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید:
  اسپیکر JBL Flip 4