• برای ارسال پست در انجمن شما باید ثبت نام کنید. پس از آن میتوانید در انجمن مورد علاقه خود با دیگر کاربران گفتگو کنید

اطلاعیه

اطلاعیه Module
Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیدا کردن مستمره بازیکن بدون گشتن توی نقشه

Page Title Module
انتقال حذف Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

عالی بود داداش

نظر

آب قطه افتابه هم در کار نیست

نظر

ممنون ! بستنش !حالا باید بریم تو نقشه بگردیم پیداش کنیم !

نظر

خدایی معتاداین بازی شدم بنظرم نسبت به بسوی روم و جنگ ج اول این ازهمشون رادست تره و باحالتره.زارت خخخخ

نظر

بروبکس سر بزنین خدایی جای باحالیه واس چت کردن درجتونم درانتظاره//پرشیا چت

نظر

آفا مدیریت هیچ کاری نمیتونه با باگ ها بکنه من حتی راه بستن باگ ها رو هم چند سرور پیش بهشون گفتم کاری نکردن

نظر

bzan Ro ghermzo

نظر

ای بابا این بازی هر کی پول خرج کنه همه چی هست ، مستعمره یاب هم هست باید خرید وسلام

نظر

اینجا هر کی خرج کنه میتونه صد تا مولتی هم داشته باشه رضاخان تو این سرور داره چپ راست منابع میرسونه سونیا منابع میرسونه ولی کو کسی مه بره مسدود کنه و اصلا یتونه مسدود کنه چرا ؟ چون دارن خرج میکنن ، مدیریت هم ریده به بازی بقیه ، منو مسدود کردن ، چرا چ.ن گزارش دادم که دارن منابع میرسونن مثلا به نیرنگ ، اما اینا زورشون به من رسیده و منو مسدود کردن ، چرا چون من مثل اونا پول مفت و باج به مذیریت نمیدم برای همین منو مسدود کردن ، حالا بیا و ببین ، خلاصه ادمین بازی ریده تو بازی وسلام

نظر